• James Bond 007 - svět nejslavnějšího agenta jejího veličenstva
  svět nejslavnějšího agenta Jejího Veličenstva
 • Daniel Craig
  Není čas zemřít / Spectre / Skyfall / Quantum of Solace / Casino Royale
 • Pierce Brosnan
  Dnes neumírej / Jeden svět nestačí / Zítřek nikdy neumírá / Zlaté oko
 • Timothy Dalton
  Povolení zabíjet / Dech života
 • Roger Moore
  Vyhlídka na vraždu / Chobotnička / Jen pro tvé oči / Moonraker / Agent, který mě miloval / Muž se zlatou zbraní / Žít a nechat zemřít
 • George Lazenby
  V tajné službě Jejího Veličenstva
 • Sean Connery
  Diamanty jsou věčné / Žiješ jenom dvakrát / Thunderball / Goldfinger / Srdečné pozdravy z Ruska / Dr. No

Design modelu DB10 vedl hlavní kreativní ředitel Aston Martin Marek Reichman, s nímž úzce spolupracoval režisér filmu Mendes. Originální koncept a skica Sama Holgata, 30letého muže z Fostonu, na jehož návrhu byl založen model DB10. Pouze 10 kusů bylo ručně vyrobeno vlastními konstrukčními a inženýrskými týmy společnosti v Gaydonu. Osm z těchto 10 automobilů bylo uvedeno ve filmu a další dva byly vyrobeny pro propagační účely. Aston Martin uvedl, že „model DB10 poskytuje pohled na budoucí směr designu pro příští generaci Aston Martins.“ Později vyšlo najevo, že DB10 byl založen na nově zavedeném V8 Vantage, který debutoval v roce 2017, měl upravený design, takže design nového modelu Vantage nebyl během vývoje automobilu veřejně znám.
V prosinci 2014 Aston Martin zveřejnil několik technických detailů vozu, model DB10 používal šestistupňovou manuální převodovku společnosti, která se používá u jejich vozů s motory V8. Podvozek vozu je založen na upravené verzi platformy VH Generation II, která je základem modelu V8 Vantage. DB10 má však delší rozvor a je téměř stejně široký jako One-77. Je poháněn stejným 4,7litrovým motorem AJ37 V8, který se nachází v modelu V8 Vantage S, který má výkon 436 k (321 kW; 430 k) a točivý moment 490 N⋅m (361 lb⋅ft) . Model DB10 dokáže zrychlit z 0 na 100 km / h za 4,3 sekundy a má maximální rychlost 310 km / h.